کاشت مو – راهنمای جامع و هرچه باید بدانید

تا یکسال پس از انجام پیرسینگ باید از وان ، استخر رفتن یا شنا در آب های رودخانه و دریاچه یا هرجایی که آب در آن جمع شده خودداری کنید. شما فقط می توانید بر روی پشت خود بخوابید و نمی توانید اجازه دهید که سرتان، بخصوص ناحیه ای که کاشت انجام شده است با هرجایی تماس داشته باشد. این کار یک احتیاط برای جلوگیری از ایجاد زخم بر روی پوست است. انجام مزوتراپی مو بعد از کاشت نیز باعث تحریک سرعت رشد موهای کاشته شده میشود و همچنین به دلیل افزایش گردش خون از ریزش موها جلوگیری میکند. تفاوت عمده این روش با روشهای قبلی در استفاده از قلم ایمپلنتر میباشد، این دستگاه با برداشت تعداد بیشتر گرافت و انجام پیوند به صورت مستقیم بدون نیاز به برش از آسیب رسیدن به فولیکولها جلوگیری میکند.

کاشت مو مستقیم مناسب تمام افراد با هر شرایط مو میباشد، مخصوصاً خانمهایی که میخواهند موهایی بلند و پرپشت داشته باشند؛ همچنین کسانی که تمایل به کاشت ریش و سبیل یا نیاز به کاشت مو در قسمت جلویی سر دارند نیز میتوانند از ظرافت و طبیعی بودن این روش استفاده کنند. خانم های باردار اگر علاقه دارند اینکار را انجام دهند باید حداقل تا زمان زایمان صبر کنند ، پیرسینگ احتمال ابتلا به عفونتهای بعد از زایمان را بیشتر کرده و بالا می برد و عفونت های بعد از زایمان جزو عفونتهای خطرناک می باشند. مراحل رشد مو بعد از کاشت مو پروسهای طولانی بوده و حدود یک سال زمان نیاز دارد، در طول این مدت موهای کاشته شده نیاز به تقویت دارند تا بهترین نتیجه ممکن را از پیوند موی خود دریافت کنید.

آیا حتما باید در چنین کلینیکی به دنبال بهترین متخصص پیوند مو گشت؟ آیا پیرسینگ بینی درد دارد؟ تغییرات قیمت یک روش مشخص با تعداد گرافت معین بین مراکز مختلف کاشت مو به میزان تبحر و تجربه جراح، میزان تخصص پزشک پوست و مو و مدرن بودن دستگاه های کلینیک بستگی دارد. در واقع این روش جدیدترین روش کاشت مو میباشد که در آن چیزی حدود چهار برابر تراکم بیشتر از سایر روشها را شاهد خواهیم بود و همچنین به دلیل کاشت در سایز میکرو، طبیعیترین خط رویش را نیز دارد. روند انجام کاشت مو به روش MicroFIT نیز همانند سایر روشها و شامل برداشت موهای سالم از بدن خود فرد و پیوند آن به ناحیه مورد نظر میباشد.

در صورت ایجاد زخم و دیگر عوارض کاشت مو، پزشک با روش های درمانی مناسب آن ها را به حداقل می رساند. به همین دلیل، پزشک متخصص کاشت مو، باید پوست سر فرد را به صورت دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. روش کاشت مو در چند جلسه انجام خواهد شد؟ سرعت کاشت مو در روش SUT بسیار زیاد است و فرد در کمترین جلسات ممکن به نتیجه دلخواه خود میرسد و خط رویش طبیعی خواهد داشت. سعی کنید زیاد حرکت نکنید.حرکت زیاد میتواند به Piercing صدمه بزند. کاشت مو در گذشته زیاد مورد استقبال نبود؛ اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با ظاهر جدید و متفاوتی که این پروسه ایجاد می کند، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

چنین دکتری با بکارگیری تکنیک های جدید درصد خطا پیوند مو را کاهش می دهد و احتمال بروز عوارض ناگوار را کمتر می کند. سوراخ کردن بینی و یا به اصطلاح پیرسینگ بینی (Nose Piercing)، یکی از راه های آرایش ظاهر است که سالهاست به یکی از ترندهای پرطرفدار در بین جوانان تبدیل شده. به تازگی فلزات جدید از جنس استیل برای سوراخ کردن بدن ساخته شده اند، اما حتی آنها نیز به طور کامل عاری از نیکل- بیشترین عامل حساسیت- نیستند. ظاهر جدید موهای پیوند شده با این منظور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورتی که درباره یک متخصص پیوند مو این سوالات را از خود پرسیدید و جواب های قابل قبولی گرفتید، می توانید بگویید که آن پزشک انتخاب مناسبی به عنوان بهترین متخصص کاشت مو است و می توانید برای انجام این اقدام زیبایی و افزایش زیبایی ظاهری خود به او اعتماد کنید. در نگاه اول تعداد پرشمار کلینیکهای زیبایی و کاشت مو باعث میشود فکر کنید یافتن بهترین مرکز کاشت مو در تهران بسیار آسان است. مزایایی چون ماندگاری بالا، دوام موهای کاشته شده و کم شدن دوران نقاهت، از پیشرفتهای این نوع عمل زیبایی حاصل شده و به فرد کمک میکند تا زیبایی و جذابیت خود را باز به دست بیاورد.

اگر احساس میکنید نمیتوانید تا چهار هفته بعد از عمل برای رنگ کردن موهای خود صبر کنید، کمی قبل از عمل کاشت، موهای خود را رنگ کنید. موهای جدید در ابتدا ضعیف هستند و در مقادیر کمی ظاهر می شوند. این پروسه به دلیل تحولات جدید در پزشکی توسط افراد زیادی انتخاب می شود. کلینیک هایی که کاشت مو را انجام می دهند، باید دارای گواهی تخصص در این زمینه باشند. این نوع پیرسینگ اغلب در ناحیه لبیاماژورها، لبیامینورها و کلیتوریس انجام می شود. بیوتین برای تولید پروتئین مو به نام کراتین ضروری است، به همین دلیل مکمل های بیوتین اغلب برای رشد مو عرضه می شود.

در آغاز پسران جوان 15 تا 20 ساله به این کار علاقه مند شدند و از گروه های موسیقی و هنرمندان این کار را انجام می دادند، تقلید کردند، اما مدتی بعد دختران و زنان جوان هم به این کار علاقه مند شدند واقدام به پیرسینگ نواحی مختلف بدن نمودند. با بررسیهای دقیق و تخصصی که در خصوص کاشت مو و ابرو انجام دادیم، میتوانیم کلینیک تهران بیوتی را به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین کلینیکهای کاشت مو به دلیل در اختیار داشتن پزشکان متخصص حرفهای و باتجربه به شما معرفی کنیم.

بهترین دکتر کاشت مو پزشکی است که در طی این فرایند پشتیبانی و مشاوره ی دائمی را ارائه می دهد و همیشه پاسخگوی سوالات فرد باشد؛ مخصوصا افرادی که از شهرستان و یا راه های دور مراجعه کرده اند. کاشت مو به روش FIT یکی از روش های پیوند مو است. در این مرکز تخصصی، از کادری مجرب برای اجرای روش های جدید و نوین کاشت و ترمیم مو استفاده می شود. این وظیفه ی فرد است که بعد از این پروسه موهای جدید را شکل دهد.

اگرچه عمر زیادی از ابداع این روش کاشت مو نمیگذرد، اما به سرعت در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است. علاوه بر مراقبتهای بعد از کاشت مو به روش MicroFIT که در حدود دو هفته بعد از عمل باید انجام شوند، نیاز به انجام مراقبتهای طولانی مدت نیز میباشد. به همین دلیل افرادی که دارای مشکلات خونی مانند مشکل در انعقاد خون هستند، حتما باید قبل از انجام این عمل این موضوع را بیان کنند.

✔ چه مدتی است که این کار را انجام می دهد؟ ✔ میزان رضایتمندی بیماران وی چه میزان است؟ کلینیک های کاشت مو باید خدمات مراجعات مجدد در فواصل منظم را ارائه دهند تا همه بیماران به صورت خصوصی، بتوانند از خدمات مشاوره و پیگیری روند کاشت مو بهره مند شوند. پس از کاشت مو، پیگیری دکتر کاشت مو ادامه دارد. ✔ روند پیگیری بیماران بعد از کاشت مو چگونه است؟ در این میان از اولین عمل جراحی کاشت مو که در دهه ۶۰ میلادی انجام شده تا به امروز فاصلهی زیادی وجود دارد. این رباتها میتوانند عمل را شبیه سازی کنند و به طور دقیق تعداد گرافتهای مورد نیاز و همچنین بهترین گرافتهای موجود در بانک موی فرد را به شما ارائه دهند.

این ها ویژگی هایی هستند که به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنید. هنگامی که می خواهید یک جراحی زیبایی مانند کاشت مو را انجام دهید، مراجعه به متخصصان در آن زمینه بسیار مهم است. 1. کدام نوع را می خواهید؟ قیمت پیرسینگ طلا زنانه هم با توجه به وزن آنها، نوع برند، کیفیت و جنسشان تعیین میشود و بهتر است با توجه به حساسیت این زیور آلات، آنها را با قیمت پایین تهیه نکنید. قیمت پیرسینگ ابرو بین 100 تا 140 تومن است (قیمت سال 99). پیشنهاد میکنیم این عمل را حتما در کلینیکهای مجاز و تحت نظر پزشک متخصص انجام داده و از سوراخ کردن ابرو در آرایشگاهها و توسط افراد آماتور پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید