ژل بازی اسلایم چیست؟

بهترین توصیه برای استفاده از ژلاتین این است که هنگام خرید آن، به برچسب ارزش غذایی آن دقت کنید، تا دچار مشکل نشوید. ترکیبات فرار حاصل ازشکسته شدن، واکنش اکسیداسیون و هیدرولیتیک چربی ها شامل هیدروپراکسیدها، آلدهیدها، کتون ها،اسید های چرب سبب تغییرات بو، طعم، رنگ، بافت، ارزش غذایی و به طور کلی کاهش کیفیت ماهی شده و باعث عدم مطلوبیت این منبع مهم غذایی می شود. نتیجهگیری: با توجه به عدم کشندگی ژل رویال بر روی سلولهای PBMCو افزایش میزان زنده مانی این سلول و همچنین افزایش میزان کشندگی آن بر روی سلولهای سرطانی در آینده پتانسیلهای درمانی آن به عنوان کاندیدای بالقوه برای مطالعات بیشتر در درمان سرطان خون میتواند بررسی شود. درمان با پروفایلو با انتشار آرام هیالورونیک اسید (HA) ،باعث تولید کلاژن و الاستین میشود که به طور قابل توجهی ظاهر خطوط و چین و چروکهای پوست را بهبود میبخشد. محصولات تولید شده توسط این برند در اعمال زیبایی مانند پر کردن چین و چروک اطراف دهان، برجسته سازی گونه، حجم دادن به لب ها و برطرف کردن تیرگی پایین چشم مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق این ژل منحصر به فرد به لب ها باعث نرم و ابریشمی شدن ، افزایش حجم و رفع افتادگی لب ها می شود.

همچنین فرمولاسیون ملایم این ژل که حاوی ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده ای مانند پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت و دکسپنتانول می باشد، موجب حفظ رطوبت و نیز التیام پوست نواحی مذکور گردیده و از بروز التهاب و حساسیت پوستی پیشگیری می کند.ترکیبات: آب دیونیزه ، لوریل گلوکوزید ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، سدیم کوکوآمفواستات ، سدیم لوریل گلوتامات ، سدیم کوکوئیل سارکوزینات ، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، سدیم کاپوییل لوریل لاکتیلات ، تری اتیل سیترات ، پلی سوربات 20، پروپیلن گلیکول ، نیاسینامید ، عصاره برگ شیرین بیان ، سدیم پی سی ای ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، زینک پی سی ای ، منتول ، پی ای جی-120 متیل گلوکز دی اولئات، دکسپانتنول ، آلانتویین ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتیفواید:حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده گیاهی / برطرف کننده التهاب پوست / حاوی ترکیبات روشن کننده پوست / مرطوب کننده و نرم کننده پوست / بر طرف کننده بوی نامطبوع / pH متعادل شده / فاقد پارابنروش مصرف: ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل را با دست کاملا تمیز یا ترجیحاً دستمال تمیز بر روی آن بمالید .

در این محصول، ذرات هیالورنیک اسید کوچک تر و نرم تری نسبت به سایر محصولات تولیدی شرکت رستیلن وجود دارد. در حالی که در سایر برندها از BDDE برای کراس لینک شدن محصول استفاده میشود، در کمپانی IBSA برای تولید ژل پروفایلو Profhilo از طریق تکنولوژی ترکیبی گرمایش و سرمایش که اختصاصاً ابداع این کمپانی میباشد برای تولید محصول استفاده شده است و هیچ ماده شیمیایی به خصوصBDDE در آن وجود ندارد. این فرایند بدون استفاده از عوامل پیوندهای شیمیایی کراس لینکینگ صورت میگیرد و به بیان دیگر BDDE Free میباشد. فرایند پردازش حرارتی انحصاری: فرایند پردازش حرارتی انحصاری و ابتکاری IBSA ، بدون استفاده از هیچ گونه عامل شیمیایی کراس لینک کننده این محصول را متمایز ساخته است. پروفایلو اولین هیالورونیک اسید تثبیت شده است که بدون استفاده از عوامل شیمیایی BDDE در پروسه پیوندهای شیمیایی کراس لینکینگ به دست آمده است و مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی آمریکا BDDE این محصول کمتر از ۲ ppm میباشد. همانطور که گفتیم BDDE در ژلهای تزریقی به عنوان ماده کراس لینک استفاده میشود که بعد از جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل ممکن است تا سالها در محل تزریق باقی بماند و در تزریقهای بعدی موجب بروز عوارض شود.

ژل ابرو و مژه اسنس (Essence) با بافت ژلهای حالت شفاف دارد و فاقد رنگ است. فیلرها، پرکنندهها یا حجمدهندههای پوستی به موادی گفته میشود که ساختاری مشابه ژل دارند و برای جوانسازی پوست استفاده میشوند. در این مرحله پیوندهای ضعیف هیدروژنی بین زنجیرههای بلند H-HA شکسته میشوند و سپس ۲ بخشH-HA و L-HA با هم ترکیب میشوند. پیوندهایترکیبی پایدار : پیوندهای مولکولی مقاوم است که باعث شده ۶۴ میلی گرم هیالورونیک اسید با وزنهای مولکولی متفاوت به صورت یک ترکیب واحد در کنار هم قرار گیرند. ترکیب اولیه: این تکنولوژی جدید امکان تهیه ترکیبی از۲ نوع هیالورونیک اسید را با وزنهای مولکولی سنگین (1400-1100 کیلو دالتون) و سبک ( ۱۰۰-۸۰ کیلو دالتون) ، هر کدام ۳۲ میلی گرم همزمان با حفظ قابلیت کنترل کامل آنها را فراهم کرده است در صورتی که تکنولوژیهای قبلی محدودیتهای زیادی برای تهیه غلظت کلی ۶۴ میلی گرم هیالورونیک اسید داشته و قبلاً این غلظت به هیچ وجه بدست نیامده بود. شیرینی های ژلاتینی به طور معمول از قند ، شربت ذرت و آب تهیه می شوند و به آنها عطر و طعم ، رنگ و اصلاح کننده ها اضافه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید