پیرسینگ بینی؛ همه چیز درباره سوراخ کردن بینی – لیلیمگ

شخصی که عمل سوراخ کردن را انجام می دهد باید کارت شناسایی شما را بررسی کرده، ناحیه تناسلی را با ضد عفونی کننده تمیز کرده، از دستکش استفاده کرده و از سوزن ضد عفونی شده جدید استفاده کند. تا زمانی که این ناحیه ترمیم شود، از رفتن به استخر و وان حمام آب گرم اجتناب کنید. برای این نوع پیرسینگ میتوانید از گوشوارههای ظریف حلقهای و یا میخی استفاده کنید. با توجه به نظر متخصصان برای بهبودی کامل سوراخ ابرو به 3 تا 4 ماه نیاز است. این روش نسخه کامل تر نسبت به باقی روش های کاشت مو است فولیکول های منحصر بفرد از نواحی اهدا کننده برداشته شده و ترجیحا یکی پس از دیگری به محل دریافت کننده کاشت می شوند .

سوراخ کردن بدن شامل ورود به غشای مخاطی یا پوست سطحی عضو مربوطه است که می تواند فرد را در معرض ابتلا به بیماری های باکتریایی قرار دهد. به دنبال کسی باشید که عضو انجمن تخصصی سوراخ کردن اعضاء بدن (APP) باشد، که به این معناست که شخص حداقل تجربه یک سال سوراخ کردن اعضاء بدن و همچنین آموزش تکنیک های ضد عفونی کننده و کمک های اولیه را دارد. اجازه دهید جواهر در همان ناحیه باقی بماند، اما آن ناحیه را با یک صابون ضد باکتری و کمپرس آب گرم تمیز کنید. سپس 12 تا 16 سر سوزن توخالی با یک تکه جواهر به این ناحیه متصل می شود- سپس با یک وزنه یا حلقه مهره اسیر (لوازم مخصوص نگه داشتن جواهرات)- از روی پوست عبور می کند.

اگر ناحیه تناسلی خود را سوراخ کرده اید، همیشه از یک روش دیگر پیشگیری از بارداری نیز علاوه بر کاندوم استفاده کنید. تنها نوزاندگان راک و هنرمندان خیابانی نیستند که ناحیه تناسلی خود را سوراخ می کنند. افشارنادری با اشاره به این که باید میزان اعتماد به نفس را در زنان جامعه افزایش دهیم بیان میکند: باید با استفاده از تبلیغات و نشان دادن زنانی که بیآرایش و در حالی که مایل نیستند با آرایش زیبایی خود را بالا ببرند، فرهنگ غلطی را که بین زنان جا افتاده به تدریج تغییر دهیم.

معیار زیبایی زن از گذشته در کشور ما وجود داشته در حالی که در کشورهای دیگر توانمندیهای زن و مرد اهمیت دارد. و ما قرار است در تکراتو، به آنها بپردازیم. حقیقت این است که بهترین روش کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و با توجه به شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد. برای هزاران سال است که فرهنگ هایی در سرتاسر جهان، سایر قسمت های بدن را سوراخ می کنند.

این قبیل مشکلات ممکن است پس از پیرسینگ زبان آغاز شود که شایع ترین آنها عبارتند از آنژین لودویگ (سلولیت به سرعت پیشرونده فضای ساب مندیبولار است که با جابه جایی زبان به بالا و عقب همراه است و در بزرگسالان مبتلا به عفونت های دندانی همزمان دیده می شود) و سلولیت دهان که منجر به اختلال در دندان، لثه و تورم دردناک در لثه به خصوص هنگام انجام عمل جویدن می شود.

امروزه، برای مردم عجیب نیست که زبان، لب ها، بینی، ابرو و حتی حساس ترین نقاط بدن از جمله ناحیه تناسلی را سوراخ کنند. مهم است که برای این کار حتما یک مکان معتبر را انتخاب کنید. برای انجام کاشت موی طبیعی باید به کلینیک معتبر و مناسب مراجعه نمایید . شاید برای شما این سوال پیش بیاید که : آیا کیفیت کاشت مو در ایران، به دلیل هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشورها پایینتر است؟ بسیار مهم است این است که به دلیل ممنوع بودن در آرایشگاهها، چون در مکانهایی بیمجوز انجام میشوند معلوم نیست ابزار لازم از کجا تهیه میشود.

دردلاک را شاید خیلیها هنوز در خیابانها و مناطق شهری ندیده باشید ولی این نوع مدل مو در بین دختران جوان و حتی پسران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و در بیشتر مواقع هم در آرایشگاههای معمولی انجام نمیشود و در مکانهایی خصوصی مانند جاهایی که تتو و پیرسینگ انجام میشوند، دردلاک میزنند. البته تتوهای ابرو و چشم و لب در برخی آرایشگاههای با مجوز انجام میشود اما تتوی بدن که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده در مکانهایی بدون مجوز و شاید زیر دست افرادی غیرحرفهای انجام شود. سحر درباره مشتریها و قیمتهای خدمات خود میگوید: قیمت رنگ و مشها از حدود 400 هزار تومان شروع میشود و بسته به بلندی و حجم مو قیمت به بالای یک میلیون و بیشتر هم میرسد.

ترمیم کلیتوریس یک تا دو ماه طول می کشد. تصور می شود که باعث تحریک بافت حساس کلیتوریس در حین رابطه جنسی می شود. او در ادامه میافزاید: در این خصوص آرایشگاههای زنانه تبلیغات دائمی میکنند که همین تبلیغات موجب ایجاد انگیزه و میل به زیباترشدن در زنان میشود در حالی که در نهایت ممکن است فرد با مراجعه به آرایشگاه حتی زیباتر هم نشود و قبل از آن زیبایی بیشتری داشته باشد اما چنان تحت تأثیر تعریف و تمجیدهای غیرواقعی آرایشگر و کارکنان قرار میگیرد که با انکار واقعیت تصور میکند که به راستی زیباتر شده است. انجام زود هنگام عمل کاشت مو ممکن است باعث شود فرد در آینده نیاز به عملهای کاشت متعدد دیگری داشته باشد تا بتواند بر اساس الگوی ریزش موی خود ، پوشش لازم در سر خود را ایجاد کند.

کاشت مو به روش fit برخلاف روش Fut اسکار خطی (برداشت نواری از پشت سر و باقی ماندن جای آن ) ایجاد نمی کند اما در حقیقت اسکار های معتددی بصورت حلقوی ایجاد می کند. هنگام سوراخ کردن بدن خونریزی مختصری در قسمتی که سوراخ شده است ایجاد می شود. به همین خاطر است که بسیاری از افرادی که ابروهای خالی دارند و یا قسمتی از ابروهایشان در اثر سوختگی یا بخیه و یا به صورت مادرزادی ریخته است، به دنبال کاشت ابرو هستند. پس از کاشت طبیعی موی سر به این روش، تا دو هفته انجام ورزش سنگین توصیه نمیشود و شستشوی مو نیز باید کاملا نرم و آرام صورت بگیرد.

برایتان مکانی آرام را برگزیدهایم و پلی میان خود و شما شدهایـم تا در کلینیـک تخصـصی ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید. باشد و برای دستیابی به مشاغل دیگر و حتی مقوله ازدواج به هیچ عنوان به زیبایی اهمیت داده نمیشود و تنها به توانمندیها و درک افراد اهمیت داده میشود. اکثر افراد برای پز دادن با جواهراتشان، این کار را انجام می دهند. اما وقتی صحبت از دستگاه تناسلی می شود، بخشی نیست که اشخاص زیادی مایل به انجام این کار باشند. آیا انواع مختلفی از سوراخ کردن دستگاه تناسلی (پیرسینگ واژن) وجود دارد؟ پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی (nose piercing) دارای انواع مختلفی اسـت، عده اي از مدل ها توسط سوراخ هاي دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیر و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد.

پیرسینگ بینی در واقع با ایجاد یک سوراخ یا یک برش در غضروف بینی، در جاهای مختلف بینی همراه است. و حتی یک سرمایه گذاری اقتصادی برای وی باشد. برای دانستن این مطلب، با تکراتو همراه باشید. گاه هزینه هر کدام از این روشها به بالای 2 میلیون تومان هم میرسد. هزینه خدمات کاشت مو برای هر فرد متفاوت است. مینا درباره کراتینه کردن هم برعکس خیلی از آرایشگرها که آن را برای مو مفید میدانند توضیح میدهد: برای کراتینه کردن یا روشهای پیشرفتهای که این روزها به این حوزه وارد باشد باید مواد مرغوب استفاده شود به همین دلیل قیمتهای این خدمات بسیار بالا است مثلاً کراتینه کردن موی کوتاه و کم حجم حداقل 500 تا 700هزار تومان هزینه دارد ولی در خیلی از آرایشگاهها مواد خوب هم استفاده نمیشود و قیمت بالا هم دریافت میشود در حالی که اثر آن هم به مراتب ممکن است موقتیتر از آنی باشد که فکر میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید