صبح با شکم خالی میل کنید

لاروهایی که به مدت طولانی از ژله رویال تغذیه می کنند، تبدیل به زنبورهای ملکه میشوند. زنبور کارگر در حدود چند هفته زنده میماند (حدودا ۶۰ روز)، در حالی که ملکه میتواند تا ۷ سال هم زنده بماند. معمولاً دوام و طول عمر ژل نورامیس بیشتر از ۲ سال می باشد. آب لیمو و روغن جوانه گندم، نیز برای تقویت و دوام خواص آلوورا اضافه میشود. برای درست کردن ژله بریلو خانگی ابتدا یک قاشق غذاخوری نشاسته ی ذرت رو داخل کاسه ای می ریزیم. ژل رویال، شیر زنبورعسل، ژله سلطنتی، غذای ملکه یا اکسیر جوانی ماده ای شیری مقوی است که توسط زنبورهای کارگر تولید می شود و برای تحریک رشد در 72 ساعت اول زندگی لاروها به آن ها خورانده می شود. تحقیقات نشان داده است که برخی از پروتئین های موجود در ژله رویال می توانند بر میزان فشار خون افراد تأثیر بگذارند. ممکن است با تأثیر بر سطح کلسترول ، خطر بیماری های قلبی را کاهش دهد مطالعات حیوانی و انسانی نشان می دهد که ژل رویال ممکن است بر میزان کلسترول تأثیر مثبت بگذارد و در نتیجه خطر بیماری قلبی را کاهش دهد. با وزن خشک، ژلاتین ۹۸-۹۹ درصد پروتئین است، اما شامل تمام اسید آمینه ضروری برای انسان نیست، به این معنی که منبع پروتئینی کامل نیست.

در این مطلب قصد داریم به برخی نکات بپردازیم که در جواب به این سوال است که ژل رویال چیست و چه خواصی برای ما انسان ها دارد؟ دقت کنید که در عفونت باکتریایی، ترشحات آلت تناسلی بانوان بویی شبیه ماهی میدهد و رنگ خاکستری، سفید و زرد دارد که امکان دارد با خارش و سوزش ادرار همراه باشد. در موارد خاص، می تواند شما را در معرض خطر عفونت قرار دهد. چندین مطالعه آزمایشگاهی نشان می دهد که پروتئین های خاص موجود در ژل رویال باعث شل شدن سلول های عضلانی صاف در رگ ها و عروق شما بشوند. یبوست نوعی اختلال گوارشی است که برنامهی معمول زندگیتان را مختل میکند. تحقیقات محققان نشان داده که اگر لاروها از ژل رویال تغذیه نشوند یا ماده ژل رویال خاصیت کافی را نداشته باشد، امکان رسیدن به یک زنبور کامل را نخواهند داشت. ژل رویال به عنوان یکی از خاص ترین و شگفت انگیزترین مواد طبیعی در دنیا شناخته می شود که ویژگی های منحصربفردی دارد. از صابون به طور یکنواخت استفاده کنید. استفاده و بهره مندی از ژل سفت کننده ایموشن؛ می تواند برای آقایانی مثمر به ثمر و مفید واقع گردد که از مشکل نعوظ آلت تناسلی خویش در رنج هستند و نمی توانند در برقراری رابطه های جنسی خویش همسر خود را در این رابطه راضی و خرسند سازند.

افزون بر این، این ماسک در قیاس با محصولات گرانبها موجود در بازار که برای مبارزه با سختی های پوستی به فروش می رسند، بسیار ارزان قیمت است. وجود التهاب در بدن عامل بسیاری از بیماری ها است و به همین علت مبارزه با التهاب، یکی از عملکردهای ضروری سیستم دفاعی بدن است. شاید اگر به تمامی خواص ژل رویال پی ببریم، دیگر تا این اندازه نگران ابتلا به برخی بیماری ها نخواهیم بود! آنتی اکسیدان های موجود در ژل رویال نیز نقشی حیاتی در بهبود و پیشگیری از بیماری های تخریب عصبی از جمله آلزایمر دارند. در دوران موسوم به عهد عتیق، اولین نشانه ها برای استفاده از ژل رویال به چشم می خورد. برای بیحسی از ژل لیدوکائین استفاده میشود. بهترین مارکی که برای تزریق فیلر لب پیشنهاد میشود مارکهای دارای اسید هیالورونیک از جمله ژوویدرم و رستیلن است. این در حالی است که ملکه زنبور عسل تا پایان عمر خود از ژل رویال مصرف می کند. یک مطالعه حیوانی اخیر یک مکمل ترکیبی از ژل رویال با سایر مواد مشتق شده از زنبور عسل را بررسی کرده و کاهش قابل توجهی در فشار خون یافته است. در حالی که بیشتر ما غذای شیرین و خوشمزه را با کلسترول بد مرتبط می کنیم، اما این مسئله در مورد ژله رویال صدق نمی کند!

برای پاسخ به این سوال ها در ادامه به ۱۰ نکته که قبل از تزریق ژل لب برای اولین بار باید بدانید می پردازیم. اگر شما هم می خواهید قبل از خرید ژل رویال با این ماده پر خاصیت بیشتر آشنا شوید، می توانید مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را مورد بررسی قرار دهید. عصاره ژله رویال وقتی روی پوست استفاده می شود یا می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند، عوارض جانبی مرتبط با شیمی درمانی را برطرف کرده و علائم قبل از قاعدگی را تسکین دهد. برای تقویت سیستم ایمنی بدن در این دوران کرونا بهتر است روزانه ژل رویال را در برنامه غذایی خود قرار دهید. نشاسته مایع را می توانید در قفسه های مواد پاک کننده موجود در فروشگاه های خواربارفروشی تهیه کنید. این رویه را تا پایان دوره به صورت منظم رعایت کنید و کم کم می توانید شاهد حجیم شدن آلت تناسلی خود باشید. نکته جالب توجه تولید ژل رویال این است که هر زنبور تنها در مدت محدودی قادر به تولید ژل رویال است و پس از چند روز این غده کارایی خود را از دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید