تزیین ناحیه تناسلی، عوارض پیرسینگ کردن

از کرم های آنتی باکتریال در ناحیه استفاده نشود. انجام پیرسینگ برای خانم ها در برخی نواحی ممکن است توسط آقایان انجام نشود. سوراخ کردن بینی هم از قرن شانزدهم در هند مرسوم بوده و بومیان آمریکای لاتین، لب پایین بچهها را سوراخ و با تعبیه اجسام خارجی، به بزرگ شدن آن کمک میکردند. پیرسینگ گوش از قرن شانزدهم در بین مردم هند وجود داشته است. معمولا در چند هفته اول پیوند مو، باید از شامپوی مخصوصی استفاده کنید که توسط پزشک برای شما تجویز شده است. این مشکل ظرف چند ماه باید مرتفع شود.

انتقال این عفونت همچون هپاتیت، توسط لوازم غیر استریل از فرد بیمار به سالم رخ میدهد. 5- طراحی و ایجاد خط رویش مطابق با طرح دلخواه فرد کاندید کاشت مو انجام میشود که در نهایت غیرقابل تشخیص و همانند با خط رویش و موهای طبیعی شخص می باشد. اما با وجود این توضیحات ، اگر باز هم والدین اصرار بر سوراخ کردن گوش نوزاد خود تا قبل از 2 سالگی را دارند ، از آنجا که در ماههای اولیه تولد، سیستم ایمنی بدن نوزاد در حال رشد و تکامل یافتن است، توصیه میشود تا والدین حداقل تا ۶ ماهگی فرزند خود صبر کنند و سپس گوش فرزند خود را سوراخ کنند.

این کار به خاطر حساسیت فوقالعاده، خطرناک بودن و داشتن تبعات جانبی زیاد، توصیه نمیشود اگر هم تمایل و اصرار بر پیرسینگ زبان دارید حتماً به مراکز معتبر بهداشتی مراجعه نمایید. این كار احتمال عفونت و گسترش آلودگی را كاهش میدهد. به منظور کاهش احتمال ابتلا به عفونت، محل ناف را با محلول شستشو و پنبه یـا پنبه الکلی تمیز کنید. از این رو پیشنهاد میکنیم پیرسینگ موقت یا پیرسینگ بدون سوراخ را امتحان کنید. از این رو وبسایت تخصصی کلینیک زیبایی در جدول فوق برترین مراکز سوراخ کردن گوش را به همراه آدرس و شماره تماس قرار داده است.

نوجوانان و جوانان باید به خاطر داشته باشند که بعد از پیرسـینگ جواهر متصل به زبان در تمام اوقات همراه آنها خواهد بود به همین خاطر اهمیت به بهداشت و ملاحظات حین و بعد از این کار برای جلوگیری از ایجاد عفونت واجب و ضروری است. این کار تاثیر زیادی در جلوگیری از تورم پیشانی پس از کاشت مو دارد. همچنین این سوراخ ها دائمی است و اگر پشیمان شوید راه برگشتی ندارد. اگر میخواهید معنی سوراخ لب را در حال حاضر بدانید بهتر است بگوییم حلقه در لب جامعهی امروزی هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد.

استفاده از این سوراخ کاری چسبی یا مغناطیسی برای گوش، پره بینی و لب متداول است و هیچ خطری برای شما ندارد. این نوع پیرسینگ اغلب در ناحیه لبیاماژورها، لبیامینورها و کلیتوریس انجام می شود. گرافت های واحد فولیکولی به خوبی در نواحی دریافت کننده قرار گرفته اند و در حین دوش گرفتن از جای خود بیرون نمی آیند. قبل از شروع کاشت مو، داروی بی حسی به پوست تزریق می شود و بعد از گذشت چند دقیقه، پوست به طور کامل بی حس خواهد شد، به گونه ای که فرد متوجه هیچ یک از مراحل جراحی نمی شود و دردی را نیز احساس نخواهد کرد.

از عوامل دیگری که برای کاشت مو به آن توجه میشود، سن فرد متقاضی است. هر کلینیک و پزشک با توجه به روشهای درمانی و خدماتی که ارائه میدهد، هزینه و تعرفه مشخصی برای کلینیک خود در نظر میگیرد. توجه داشته باشید که بینی باید بلافاصله خشک شود. همچنین این عمل بهتر از سایر روشهایی است که از موهای مصنوعی یا تکنیکهای دیگر استفاده میکنند. نحوه سوراخ کردن این اندامها در اقوام مختلف متفاوت بوده و هر قوم با توحه به آداب و رسوم و سنتهای خود این کار را انجام میداده است .

قیمت پیرسینگ در شیراز چقدر است؟ چقدر طول می کشد تا موهای پیوند شده رشد کنند؟ در مورد بعضی ها، حدود یک تا سه ماه طول می کشد تا پیرسینگ بینی خوب شود، اما در مورد برخی افراد، این مدت می تواند تا یک سال به طول انجامد. محدودیت در برداشت ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ واحد مو باعث شده تا این روش نیاز به چندین جلسه درمانی مختلف داشته باشد. نیازی به مجدد در آینده نخواهد بود.

برخلاف سوراخکاری نوک پستان، که در اواخر قرن ۱۹ مد شده بود، سوراخکاری دیگر اندامهای جنسی تا اواسط قرن ۲۰ در کشورهای غربی هنوز جا نیفتاده بود. در مردان هم سوراخ کردن نوک سینه عموما رواج داشت و نشانه شجاعت و دلاوری و جنگآوری آنها بود . این گونه که از شواهد مشخص میشود پیرسینگ (شامل پیرسینگ گوش) در زمان قدیم (باستان) در سراسر اقوام دورتادور دنیا انجام میشدهاست. به گونه ای که همیشه نگران نگاه دیگران نسبت به ظاهر موهایش می باشد.

سوراخ کردن زبان و افزودن تکه جواهری به آن راهی بسیار آسان برای منحصر به فرد نشان دادن ظاهر افراد است. 9- کیست. در مکانهایی که کاشت مو با شدت بیشتری انجام میشود ظاهر میگردد، اندازه متفاوتی دارند و غالبا رنگشان بنفش است. در این نوع پیرسینگ بدون سوراخ کردن بدن، از جواهرات و بدلیجات زینتی استفاده می شود. این کار آنها محدود به سوراخ کردن گوش نبوده و آنها اقدام به سوراخ کردن لبها، آلت تناسلی و نوک سینهها میکردهاند. قیمت پیرسینگ زبان، قیمت پیرسینگ بینی، قیمت پیرسینگ لب، قیمت پیرسینگ گوش نیز در همین رنج است.

نوع طلای آن گرانتر است و حتی تا 500 هزار تومان قیمت دارد. فرآیندی که در آن مو از قسمت پشت و اطراف پوست سر برداشت شده و به ناحیه دریافت کننده و طاس پیوند زده می شود. در آفریقای قدیم زمانی که دختری قرار بر ازدواج داشته داماد از ۶ ماه قبل بشقابی در لب وی قرار میداده. سوراخ کردن لب ها از گذشته بین آمریکایی ها و آفریقایی ها رواج داشته است. طلاگذاری در این ناحیه در ابتدا بین اروپاییان و بعد از آن در بین کشورهای آسیایی و ایران رواج پیدا کرد.

پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور وارد کردن اشیای تزئینی و جواهرات است که قدیمیترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمتهای دیگر بدن از جمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام میشود. داشتن جواهر در ابروی راست اولین بار توسط برخی از زنان همجنسگرا رواج یافت اما امروزه سوراخ کردن این ناحیه از بدن هیچ معنی خاصی ندارد. به نقل از پزشکان زیبایی انجام این کار باید در مراکز تخصصی و با رعایت اصول بهداشتی انجام شود چرا که ممکن است دچار عفونت و آسیب جدی شوید.

در روشی متفاوت با نام میکروفیت microFIT ، برداشت و کاشت مو با استفاده از ابزار میکروسکوپی انجام می شود که درد خونریزی کمتری به همراه دارد و فولیکولهای مو حداقل آسیب را می بیبنند. این سوراخ به صورت افقی نیز ایجاد میشود که از یک طرف زبان تا طرف مقابل آن را در برمیگیرد و میتوان بعد از آن یک جواهر را در آن قرار داد. این کاندوم بسیارنازک است و ضخامت آن 0.036 میلیمتر است. چرا که امکان عفونت این ناحیه بسیار بالا است. برای پیدا کردن مراکز تخصصی پیرسینگ در شهر شیراز به جدول بالا مراجعه کنید.

پیرسینگ بینی در شیراز چگونه انجام می شود؟ توصیه می کنیم گذاشتن پیرسینگ در هر ناحیه را زیر نظر پزشک انجام دهید. سپس، یک سلول مشخص از نظر فولیکول و رشد مو بهره برداری میشود. مثلا اگر خانمی قصد انجام پیرسینگ ناحیه واژن را داشته باشد باید نظر پیرسینگ کار خانم استفاده کند. مخصوصاً اگر هنگام فرو کردن حلقه یا جواهر، با جسم سختی برخورد کردید. سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی ترندهای مد است که هرگز تکراری نخواهد شد.

مثلا سوراخ کردن کنار بیینی برای کاشتن حلقه های طلایی یا روی زبان و سطح دندان برای آویزان کردن جواهرات توپی و چیزهای دیگر کنار ابرو و گونه امروزه خیلی مد شده است . سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی از ترندهایی است که هرگز از مد نمیافتد. برای بیمارانی که از ناراحتی های قلبی رنج می برند توصیه می شود از سوراخ کردن گوش و ناف خود بپرهیزند زیرا سوراخ کردن این بخش ها خطر بیماری های قلبی را افزایش می دهد.

شما میتوانید به راحتی روی این صندلیها لم بدهید و تلویزیون تماشا کنید! میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق آن با شماره های مندرج در جدول فوق تماس بگیرید. بسته به مهارت متخصص، جای پیرسینگ و همچنین جنس پیرسینگ انتخابی قیمت این کار نیز متفاوت است. قیمت پیرسینگ بینی با بقیه پیرسینگ ها تفاوتی ندارد. • پراکسید هیدروژن ممکن است بهبود زخم پیرسینگ را به تأخیر بیندازد. در پیرسینگ بینی ممکن است سوراخ روی بافت نرم پره بینی یا بافت نرم تیغه میانی بینی ایجاد شود. نزدیکی هاوبسلابیوخ در مرز میان اتریش و ایتالیا یافتشدهاست. دو ساعت پیش از قرار برای پیرسینگ یک وعده ی غذایی مغذی و یا میان وعده میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید