اکستنشن ابرو با ژل فیبری + آموزش روش استفاده – زیبامون

لازم به ذکر است که ژله های که از پودر های آماده تهیه می شوند، به دلیل استفاده از رنگ های مصنوعی در آن ها، می توانند موجب بروز اختلال بیش فعالی در کودکان شوند. ژلاتین یک ماده پروتئینی بالا است که می تواند طعم، بافت و ارزش غذایی برخی غذاها مانند موس، خورش و دسرهای ژله ای را افزایش دهد. همان­گونه که در نمودارهای شکل 6 نمایان است افزایش دما باعث تبخیر آب موجود در نمونه­ها شده است که در پی آن کاهش وزن اتفاق افتاده است. نداشتن ناخنهای زیبا، شکنندگی و ضعف ناخنها، رشد نامناسب ناخنها، زردی و موارد دیگر باعث شده تا افراد بیشتری به انجام کاشت ناخن علاقهمند شوند. همانطور که گفته شد کاشت ناخن با استفاده از مواد مختلفی که بر روی ناخنها قرار داده میشود بهصورت متنوع قابل اجرا است. روش کار: این مطالعه کارآزمایی بالینی شاهددار تصادفی شده سه سوکور در سال 1398 بر روی 90 زن باردار نخست زا با سن حاملگی 20-18 هفته مراجعه کننده به مراکزمنتخب وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران انجام شد. در کنار این سه حالت یک روش دیگر نیز وجود دارد که درگذشته بهمراتب از آن استفاده میشده است و آن استفاده از ناخنهای قالبی یا ناخنهایی با جنس پلاستیک است که در تمامی لوازمآرایشی فروشیها و داروخانهها یافت میشوند.

همچنین در روش تزریق فیلر خط اخم هیچ بخیه، زخم یا مواردی مثل آن روی پیشانی شما وجود نخواهد آمد. دو نوع اصلی از کاشت ناخن به روش کلاسیک انجام میشود که تمامی موارد دیگر از زیرمجموعههای این دو شیوه هستند. کاشت ناخن پودری به دلیل استحکام و ماندگاری بالایی که دارد، علاقهمندان بیشتری را به سمت خود جلب مینماید. به گفته دکتر نوپور گوپتا، متخصص زنان مستقر در دهلی، زنانی که جریان خون طبیعی دارند باید هر چهار تا شش ساعت یکبار نوار بهداشتی را تعویض کنند. بعد از تزریق ژل ، کبودی و تورم ، طبیعی بوده و به تدریج از بین خواهد رفت. ممکن است، تنها 2 تا 3 روز تورم و قرمزی در ناحیه شقیقه مشاهده کنید. ناحیه ی تناسلی به شدت حساس است و باید خیلی مراقب باشید تا دچار عفونت یا خشکی بیش از حد نشوید. این لایه را اکستنشن یا کاشت ناخن مینامند. زمانی که داخل آب حل شد، سه لایه از آن تشکیل می شود.

راه حل های بسیار زیادی برای فرم دادن به ابروها در طول روز وجود دارد. انجام ورزش های سبک (مانند پیاده روی ملایم) و یا نرمش بدون جامپینگ دو الی سه روز پس از تزریق مشکلی ندراد. اکثر افرادی که از این روش استفاده میکنند یا دارای ناخنهای طبیعی ناسالم هستند و یا صرفا به دلیل داشتن ناخنهای زیباتر، کاشت را انجام میدهند. درواقع در این روش با استفاده از مواد مخصوص یک لایه ناخن مصنوعی را بر روی ناخن طبیعی فرد قرار میدهند. نمونه های بزاق در قبل و بعد از درمان جمع اوری شده و مقادیر اینترلوکین ها با استفاده از کیت ELISA اندازه گیری شد. نتایج توسط نرم افزار SPSS 20 و آزمون تی جفت تحلیل شد. فرآیند هم­آرایی این مولکولهای پپتیدی و ایجاد هیدروژل با اضافه کردن بافر ژل کننده (بافر فسفات حاوی مقدار مناسبی نمک کلرید کلسیم) به محلول پپتیدی و انکوباسیون (Incubation) آن در دمای 37 درجه سانتی گراد به مدت 30 دقیقه انجام شد. تهیه سوسپانسیون قارچ: به پلیت ظرف حاوی محیط کشت 7 الی 9 روز قارچ، آب مقطر استریل به همراه یک قطره روغن تویین 20 اضافه شد و سپس با استفاده از لام گلبول شمار سوسپانسیون اسپور قارچ Penicillium digitatum با تعداد 104 اسپورتهیه گردید.

این تزریق اگر با رعایت اصول بهداشتی و توسط پزشک ماهر انجام شود، هیچ خطری ایجاد نخواهد کرد. یک خط چشم زیبا زمانی که توسط یک ابروی کشیده تثبیت شود، تأثیر بیشتری خواهد داشت. بهتر است بلافاصله بعد از تزریق فیلر خط اخم از کمپرس سرد که در پوششی از گاز استریل قرار گرفته استفاده کنید تا خطر ایجاد کبودی کاهش یابد. بهتر است تا یک هفته پس از تزریق از شنا کردن، سونای خشک و بخار نیز پرهیز کنید. در نهایت، برای استفاده طولانی مدت ژل آلوورا به دست آمده را در یک شیشه در بسته نگه داری نمایید. ضررش هم این است که اگر آن را در خانه انجام دهید، خیلی حرفهای نباشید و پوست صورتتان را هم با روغن چرب نکرده باشید، ممکن است حنا به قسمتهای دیگر بیرون از ابرو برخورد کند و لکه آن تا چندین روز شما را آزار دهد. بنابراین یک گزینه با ماندگاری خوب و با قابلیت ایجاد تغییر در آینده است. پس از طی مدتزمان 20 الی 30 دقیقه این خمیر سفت شده و میتواند فرم یک ناخن طبیعی را به خود بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید