آشنایی با انواع ماساژها و فواید آن ها

کنترل وزن بدن، میتواند به جلوگیری از تشکیل سنگ های صفراوی کمک کند با این حال، رژیم های سخت و کاهش سریع وزن باعث افزایش خطر ابتلا به سنگ های صفراوی می شود. اوناکیت شجاعت را در شما تقویت کرده و در کنترل همه جنبه های زندگی به شما کمک می کند. الماس را سنگ تقویت کننده افکار مثبت و منفی میدانند، یعنی اگر زمان هدیه دادن و یا استفاده از آن هر حسی داشته باشید همان حس را تقویت میکند.

اما نمونه های تقلبی نرم تر هستند اما اگر نمیخواهید آن را در دهان خود قرار دهید نگران نباشید ناخن دست خود را روی سطح ان بکشید باید همان حس و نتیجه را ببینید.به دنبال سطح خشن و ساینده بگردید به این صورت میتوانید تشخیص دهید اصل است یا تقلبی. حتما بعد از استفاده از سنگ پا آن را با برسی شستوشو دهید تا خلل و فرج آن تمیز شود و آن را خشک نگه دارید، زیرا محیط مرطوب باعث تجمع انواع مخمر و قارچها روی آن شده و باعث آلودگی و انتقال بیماری به کف پای انسان میشود.

از آنجا که بیشتر بیماریها با ضربات روحی درمان نشده آغاز می شوند، اوناکیت کمک میکند تا عواطفی را که مصرانه سعی در نگه داشتنشان دارید را رها سازید تا بافتهای بدن به آرامش برسند و در نتیجه اندامها، ماهیچه ها و بافتها را تقویت می کند. الماس را سنگی جادویی با قدرتی عظیم میدانند که تمامی انرژی های موجود در ذهن، بدن و روح را تقویت میکند و استفاده از آن میتواند در دست یافتن به خود برتر توسط فرد کمک کننده باشد. از آنجایی که گفته می شود الماس قدرت ارتعاشات فکری و انرژی را تقویت میکند این سنگ به عنوان نماد عشق بی نهایت و پادشاه سنگهای قیمتی عنوان بهترین سنگ ماه تولد زن متولد فروردین را به خود اختصاص داده است.

در بابل باستان، برای غلبه بر دشمنان، این سنگ را همراه خود داشتند و در مصر باستان نیز برای باز کردن درها، شکستن زنجیر و فرو ریختن دیوارهای سنگی از آن استفاده می کردند. هنگامی که می خواهید بر موقعیتی که اراده شخصی شما را زیر سؤال می برد، غلبه کنید، این سنگ را برای مدت کوتاهی روی چاکرای دوم یا خاجی قرار دهید. که احساس خوبی داشته باشید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. الماس قادر به پاکسازی و تطهیر تمامی موانع انرژی، افزایش اعتماد به نفس و عشق است و می تواند شخص را از موانع عاطفی خود آگاه کند.

دقت کنید قبل از اینکه سنگ را لمس کنید، در دست شخص دیگری نبوده باشد.وقتی ان را در دست میگیرید با خنک باشد و این خنکی را تا چند ثانیه حس کنید تا زمانی که با گرمای بدن شما گرم شود.اگر به محض اینکه آن را در دست گرفتید، گرم بود احتمالا تقلبی ست یکی از روش های دیگر، تست سختی ان است، آمتیس سخت و محکم است و به سختی خش برمیدارد. اگر این بیماری باعث ایجاد درد شدیدی در شخص شود، پزشک معالج ممکن است فرد را برای آزمایش و درمان به بیمارستان بفرستد. این سنگ به ایجاد آرامش بخصوص در مواقع مرگ و سوگواری کمک می کند.

این سنگ از سنگ های دگرگونی است که به دلیل گرما و فشار شدید با گذشت زمان از نظر فیزیکی و شیمیایی تغییر شکل داده است. خوب مثل همیشه همانطور که در بین فلزات قیمتی بهترین آن یعنی طلا و در بین سنگ ها بهترین آنها یعنی الماس مناسب برای زنان در نظر گرفته شده و هدیه روز مرد هم جوراب است. و به ساخت ، تهیه و تراش سنگ به ابعاد دلخواه و نقش انداختن بر روی آن حجاری می گویند. مصرف سنگ سیاه مشهد بعلت ارزانی و نقش پذیری زیاد بوده و نزدیک به ۷۰ درصد سنگتراشان این نوع سنگ را مصرف می کنند ولی سنگ سبز کرمان به علت گرانی و نیاز به صرف وقت زیاد جهت تولید محصول مصرف کمتری دارد و فقط برای ساخت اشیا تزئینی بکار می رود.

این در حالی است که پاها نقش عمده ای در سلامت کل بدن دارند با کمبود رطوبت و مراقبت ، ترک پاشنه پا ، ورود باکتری های مضر را به بدن آسان می کند ، حتی اگر باعث درد نشود. یک روش دیگر این است که یاقوت را بین دو انگشت بگیرید بعد با ناخن یا سکه روی ان بکشید .اگر خش برداشت احتمالا تقلبی ست.یاقوت ها به سخت و مقاوم بودنشان معروف هستند بنابراین نباید خش بردارند. روش های زیادی برای تشخیص الماس اصل از تقلبی وجود دارد.تست اصلی این است که ببینید میتواند شیشه را ببرد یا نه.یک الماس واقعی به سادگی میتواند شیشه را ببرد اما نمونه تقلبی نمیتواند.اگر شیشه ای در دسترس ندارید که تست کنید، نگران نباشید روش های دیگری هم وجود دارد.

از نظر رنگ، یاقوت کبود واقعی آبی تیره است و وقتی آن را زیر نور حرکت میدهید نباید نور دیگری منعکس کند و دقیقا باید همان نور اصلی را منعکس کند.یاقوت های کبود تقلبی معمولا از نمونه اصلی روشن تر و درخشان تر هستند. چون jade مانند سایر سنگ هایی که نام برده شد، قیمتی نیست، در ازمایشگاه ها هم ساخته میشوند و سنگهای زیبایی هم هستند.این سنگ در رنگهای مختلفی ست، سبز،سفید،نارنجی و به نظر سنگ ارزشمندی می آید.

سیاره حاکم و فرمانروای آنها نیز سیاره مریخ است که عزم راسخ و پرقدرتی را به آنها ارزانی داشته است و به همین دلیل در رویارویی با مسایل و مشکلات زندگی با شهامت بسیار عمل میکنند. معمولا این دستگاهها با چرخش 360 درجه به آرامی روی پاهای شما حرکت میکنند. سنگ Jade چگالی بالایی دارد و معمولا سنگین تر از چیزی ست که به نظر میرسد.چندین روش برای محاسبه چگالی سنگ وجود دارد.یک راه این است که دو سنگ را به هم بزنید اگر صدای پلاستیک داد احتمالا تقلبی هستند اگر صدا عمیق تر بود احتمالا واقعی هستند.یک راه دیگر برای چک کردن چگالی این است که سنگ را در هوا بالا بیاندازید.اگر نسبت به سنگ های دیگر با همان سایز، سنگینتر به نظر امد،احتمالا اصل است.

حتی با وجود اینکه به نظر میرسد کلسیم دلیل تشکیل سنگهای کلسیمی است اما کلسیم موجود در مواد غذایی خطر ابتلا به سنگ اگزالات کلسیم را افزایش نمیدهد. رنگ هم میتواند به شما کمک کند. شما می توانید هر روز 2 تا 8 اونس آب سبزه گندم بنوشید. شما برای خرید سیلیس در شکل آزاد در طبیعت یا کوارتز می توانید به سایت همدان سیلیکا مراجعه کنید. به عبارتی دیگر، به شما میزانی که باید به سنگ ضربه بزنید تا خرد یا شکسته شود را به شما نشان می دهد.

یک راه دیگر که میتوانید یاقوت کبود اصل از تقلبی را تشخیص دهید این است که دنبال نواقص روی سطح ان بگردید، این مورد با خراشیدگی فرق دارد.یاقوت کبود واقعی نباید کاملا بی عیب و نقص باشد باید معایبی هم داشته باشد چون در طبیعت ساخته شده است.اگر هیچ تقصی مشاهده نکردید احتمال دارد سنگ تقلبی باشد. در نگاه اول،ممکن است نتوان تفاوت سنگ واقعی را از انواع مختلف سنگهای تقلبی تشخیص دهید، بنابراین نیاز است کارهایی بیش از یک نگاه ساده را انجام دهید تا تفاوتشان را تشخیص دهید. یاقوت باید قرمز روشن باشد.یاقوت های تقلبی تیره تر هستند.

خوب اول از همه باید بگویم الماس بی رنگ هست اما بی رو نیست! خوب همه ما میدانیم که پول دارها در دنیای لاکچری و رقابت با یکدیگر پول را راحت خرج میکنند و رقابت در دنیای لوکس اشرافزاده ها باعث شده تا برخی از این الماس ها و جواهرات به مبالغی معادل با بودجه سالانه یک کشور معامله شوند! اگر پوست خوب و نرم است، باید از حالت کشیدن نرم و آرام شروع کنید. در صورتی که ادرار شما تیره است، باید مایعات بیشتری بنوشید.

اما شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که چرا الماس؟ این سنگ نامش را از کلمه یونانی “اپیدوسیس” به معنی “رشد یافته در کنار هم” وام گرفته است. برای همین مهم است که بتوانید سنگ واقعی را از تقلبی تشخیص دهید.در بیشتر مواقع سنگ های تقلبی، سنگ های قیمتی مصنوعی و نسبت به سنگهای اصل بی ارزش هستند. مورد بعدی سختی و مقاومت بالای الماس نسبت به دیگر رقبا است. در قرون وسطا مسیحیان از سنگ خون برای حکاکی و ساخت صلیب و نمادی برای شهیدان و شهادت استفاده میکردند که منجر به نامگذاری این سنگ به “سنگ شهید” شد.

یونانیان سنگ خون را سنگی مرتبط با سیاره خورشید دانسته و گفته می شود انعکاس پرتوهای نور خورشید روی این سنگ در داخل آب منبع سرشار انرژی کندالینی ایجاد میکند. مروارید های واقعی حس ریگ یا شن مانند ایجاد میکنند چون در واقع از همین جنس هستند. همچنین میتواند باعث ایجاد کبودی در ناحیه شکم و کمر و خونریزی در اطراف کلیه و اندامهای مجاور شود. همچنین برای افزایش وزن که مناطق خاصی از بدن را هدف گرفته است، مفید است. اوناکیت سنگی فوق العاده برای رفع موانع رشد شخصیتان است، چه این موانع مربوط به دوران کودکی باشد یا طلاق ماه پیش که باعث شده انرژیتان تحلیل رود و شما را از رفتن به جلو بازداشته است.

و اگر قبلا یک یا چند سنگ کلیه داشته باشید، در معرض خطر ابتلا به بیماری دیگری هستید. میتوان گفت تشخیص اصل بودن یا نبودن زمرد کمی سخت است.روی سطح این سنگ در صورت اصل بودن میتوان عیوب و نواقصی مشاهده کرد بنابراین روی آن به دنبال سطوح ناهموار، حفره ، خراشیدگی بگردید. اگر نمیدانید سنگ از کجا استخراج شده است روش های دیگری هم برای اینکه مشخص شود سنگ اصل است یا نه وجود دارد یک راه چک کردن چگالی سنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید